reklama
  • Region
  • Publikacja:

Piknik nad Odrą w Szczecinie [zapowiedź]

W najbliższą sobotę oraz niedzielę na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbędzie się kolejna edycja Pikniku nad Odrą.

Piknik nad Odrą w roku 2023 / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sobotę o godzinie 11:00 nastąpi otwarcie Targów Turystycznych MARKET TOUR, Jarmarku Rozmaitości, Festiwalu Smaków Food Trucków, Strefy Browarów Rzemieślniczych, Strefy dla dzieci i wesołego miasteczka.

Na godzinę 14:00 zaplanowano oficjalne otwarcie Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą 2024. Tuż po otwarciu organizatorzy zapraszają na degustację wyjątkowego tunezyjskiego kuskusu.

O godzinie 18:00 nastąpi zamknięcie strefy Targów Turystycznych, natomiast stoiska jarmarkowe oraz atrakcje dla dzieci dostępne będą aż do godziny 23:55.

W niedzielę podobnie jak w sobotę Jarmark Turystyczny, Jarmark Rozmaitości, Festiwal Smaków Food Truck, Strefa Browarów Rzemieślniczych oraz Strefa dla dzieci i wesołe miasteczko dostępne będą od godziny 11:00.

O godzinie 14:00 ponownie organizatorzy zaproszą na wielką degustację, tym razem czerwonego barszczu na chrzanie.

Targi Turystyczne MARKET TOUR dobiegną końca o godzinie 18:00, natomiast Piknik nad Odrą zakończy się o godzinie 20:00.

Bogaty program artystyczny przygotowano również dla najmłodszych uczestników, dla których przygotowano specjalną Strefę dla dzieci na szczecińskim Placu Mickiewicza.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.