Menu

Patronat Medialny portalu dziennikpolicki.pl

Jesteś organizatorem wydarzenia, które może zainteresować naszych czytelników? Dziennik Policki bardzo chętnie obejmuje patronatem różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, imprezy tematyczne oraz sportowe. Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.


Jak wygląda współpraca z nami przy patronacie medialnym?Na 14 dni przed wydarzeniem, które objęliśmy patronatem medialnym, publikujemy na łamach Dziennika Polickiego jego zapowiedź. W trakcie trwania patronatu jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem, a na koniec zamieszczamy relację z tego wydarzenia. Relację sporządzamy we własnym zakresie lub na podstawie przesłanych do nas materiałów. W większości przypadków publikowana jest również fotorelacja oraz relacja wideo.W przypadku objęcia przez nas danego wydarzenia patronatem, oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych, a także otrzymania zaproszeń lub akredytacji na imprezę. Wszystkie kwestie współpracy ustalamy jednak indywidualnie dostosowując je do specyfiki imprezy.


Dlaczego warto z nami współpracować?


W każdym przypadku podchodzimy profesjonalnie do swojego zadania i staramy się przekazać naszym użytkownikom jak najwięcej informacji o objętym patronatem wydarzeniu.Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami:


Gracjan Broda

tel: 796 142 364

e-mail:Patronatem medialnym obejmowaliśmy m.in:


– Baja Poland,

– WDC Polish CUP,

– Dziki Weekend,

– Dni Polic,

– Trzebieskie Neptunalia,

– Jarmark Augustiański,

– Bieg Neptuna,

– Bieg Mikołajkowy,

– Polsko-Niemieckie Targi Gospodarcze,

– Koncerty Charytatywne,

– i wiele, wiele innych.

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją