Menu

Patronat Medialny

Jesteś organizatorem wydarzenia, które może zainteresować naszych czytelników? Dziennik Policki bardzo chętnie obejmuje patronatem różnego rodzaju imprezy tematyczne i wydarzenia kulturalne. Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Jak wygląda współpraca z nami przy patronacie medialnym?

Na stronie głównej Dziennika Polickiego zamieszczamy cykl publikacji o nadchodzącym wydarzeniu uzupełniony o materiały graficzne. Dodatkowo w boksie zlokalizowanym na prawej kolumnie serwisu zamieszczamy logo imprezy, której patronujemy wraz z odnośnikiem prowadzącym do strony organizatora lub artykułu w naszym portalu. W trakcie trwania patronatu jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem, a na koniec zamieszczamy relację z tego wydarzenia. Relację sporządzamy we własnym zakresie lub na podstawie przesłanych do nas materiałów. W większości przypadków publikowana jest również fotorelacja.

W przypadku objęcia przez nas danego wydarzenia patronatem, oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych, a także otrzymania zaproszeń lub akredytacji na imprezę. Wszystkie kwestie współpracy ustalamy jednak indywidualnie dostosowując je do specyfiki imprezy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

W każdym przypadku podchodzimy profesjonalnie do swojego zadania i staramy się przekazać naszym użytkownikom jak najwięcej informacji o objętym patronatem wydarzeniu.

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami:

Gracjan Broda
tel: 796 142 364
e-mail:

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją