Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kremy pod oczy - jak uporać się z workami pod oczami?

Co to są worki pod oczami? Dolegliwość ta jest dość często spotykana w społeczeństwie. Na szczęście można z nimi skutecznie walczyć. Worki to nic innego jak schowki na naczyniach limfatycznych, które znajdują się bezpośrednio pod skórą wokół oczu. Wyróżnia się worki górne, boczne i dolne, jednak najbardziej widocznym wyrazem tego są worki górne. Worki to jedynie oznaki zmęczenia, z którymi można skutecznie walczyć!

Kremy pod oczy

Co to są nieruchomości komercyjne?

Nieruchomość komercyjna to określenie nieruchomości, która jest wykorzystywana do celów niemieszkalnych, takich jak budynki biurowe, magazyny lub sklepy detaliczne.

Co to są nieruchomości komercyjne

Kaski szosowe, jak wybrać odpowiedni kask dla siebie?

Jazda w kasku rowerowym nie jest obowiązkowa, ale na pewno zdecydowanie warto ją rozważyć. Element na głowie chroni przed poważnymi urazami w razie ewentualnego upadku lub kolizji z innym pojazdem, co jest szczególnie istotne w czasie poruszania się jednośladem szosowym, rozwijającym dużo wyższe prędkości. Odpowiednie zabezpieczenie zapewnia jednak dobrze dobrany kask. Jak wybrać kaski szosowe z dostępnych na rynku modeli? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kask Szosowy

Gdzie najlepiej sprawdzą się plafony sufitowe LED?

Jednym z rozwiązań, po które coraz częściej sięgają architekci i projektanci wnętrz, szukając idealnego oświetlenia, są plafony działające w technologii LED. Mają one wysoką skuteczność świetlną, są energooszczędne, mogą być ściemniane, a do tego mają niezobowiązujący design. Gdzie najlepiej się sprawdzają?

Plafony sufitowe LED

Jak sprawdzić, czy firma jest zarejestrowana w Anglii?

Współpraca z nierzetelnym kontrahentem może zakończyć się dla firmy wieloma problemami. Przed nawiązaniem relacji biznesowych warto więc wiedzieć o tym, kto stoi po drugiej stronie jak najwięcej. Szczególnie jeśli transakcje mają wymiar międzynarodowy. Niniejszy tekst został przygotowany po to, byś dowiedział się jak, gdzie i za ile, możesz sprawdzić, czy dana firma jest zarejestrowana w UK.

Jak sprawdzić, czy firma jest zarejestrowana w Anglii

Pierwsze buty dla chłopców - czym powinny się charakteryzować?

Wybór pierwszego obuwia dziecięcego wzbudza uzasadnione emocje u rodziców. Z jednej strony jest to przełomowy moment, wywołujący ogromną ekscytację, ale z drugiej - ważna decyzja, która powoduje odrobinę strachu. Czym powinny się charakteryzować odpowiednio dobrane buciki dla maluszka?

Pierwsze buty dla chłopców
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.