Biuro Reklamy

Przygotowujemy kampanie reklamowe zarówno dla dużych jak i małych firm. Sprawdź jaką ofertę przygotował dla Ciebie zespół Dziennika Polickiego.

Reklama Display:

Podstawową formą reklamy w portalu dziennikpolicki.pl jest tzw. kampania banerowa. Format ten pozwala nie tylko zwiększyć widoczność marki, ale przede wszystkim rozpoznawalność wśród czytelników naszego portalu. To doskonała forma reklamy dla firm, które chcą zarówno utrwalić swój wizerunek, jak i pozyskać nowych klientów.

Przygotowane warianty pozwalają nie tylko wybrać Państwu konkretne miejsce wyświetlania reklamy na stronie, ale również możliwość jej publikacji w wersji dla urządzeń mobilnych.

Przygotowane grafiki publikujemy zarówno na głównej stronie portalu, jak i w poszczególnych działach portalu, a także wewnątrz konkretnych artykułów. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście wariantów reklamy banerowej.

Reklama display umożliwia wyświetlanie materiałów graficznych, animacji oraz kodu html na poziomie strony głównej, oraz podstron portalu. Sprawdź dostępne formaty i miejsca reklam na naszym portalu. Wszystkie reklamy domyślnie wyświetlane są na wszystkich wersjach strony (mobile, desktop, laptop oraz tablet).

Content Marketing:

Działania z zakresu marketingu treści należą do najbardziej pracochłonnych. Są również jednymi z najskuteczniejszych form reklamy. W trakcie kampanii tworzona jest interesująca dla odbiorcy treść. Z uwagi na fakt użyteczności materiałów, Czytelnicy chętnie zapoznają się z komunikatem reklamowym oraz dzielą się nim ze znajomymi. W ramach reklamy natywnej proponujemy Państwu szereg działań dostosowanych do specyfiki danej branży.

Do przygotowania tego rodzaju reklamy podchodzimy indywidualnie. Tylko zaplanowane, dobrze skrojone treści mogą przynieść zamierzony skutek. Przygotowane w ten sposób materiały są zawsze wartością dodaną portalu. Materiał eksponowany jest zarówno na łamach portalu, jak i na naszych profilach w mediach społecznościowych. Materiał pozostaje dostępny w serwisie również po zakończeniu jego publikacji w formie premium.

Materiały Sponsorowane:

W ramach działań z zakresu produkcji mediów oferujemy publikację nadesłanych materiałów zgodnych z naszymi standardami oraz możliwość stworzenia: artykułu, cyklu artykułów, galerii zdjęć, relacji, recenzji czy materiału filmowego z danego wydarzenia. Publikacja może być zaplanowana w dowolnej przestrzeni czasowej – począwszy od tygodnia, dwóch tygodni, miesiąca aż po kwartał.


Istnieje możliwość publikacji nadesłanych artykułów przez Klienta (nie mogą one łamach prawa polskiego) oraz jego promocja w widocznym miejscu strony głównej przez określony czas. Istnieje również możliwość zlecenia redakcji stworzenia artykułu, galerii lub filmu na dany temat.

Wideo Reportaże:

Tworzymy wideo reportaże z fabryk oraz firm, przygotowujemy relacje z organizowanych przez firmy wydarzeń. Możemy przygotować materiał wideo ukazujący nie tylko bieżącą działalność całej firmy, ale również tworzenie poszczególnych produktów.

Wywiady [wideo, audio, tekst]:

Prowadzimy wywiady z prezesami, przedstawicielami, właścicielami, twórcami w ramach budowania marki firmy. To doskonała okazja, aby przybliżyć profil działalności swojej firmy widziany oczami jego twórcy.

Relacje zdjęciowe:

Tworzymy relacje zdjęciowe z wydarzeń, eventów, konferencji prasowych, szkoleń organizowanych przez poszczególne firmy.

KONTAKT:

Gracjan Broda

796 142 364
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się i otrzymaj od nas cennik reklamowy lub poproś o wycenę indywidualną.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.