• Publikacja:

Polityka Prywatności

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku.

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszego serwisu, danymi osobowymi, które przetwarzamy, mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera, a także inne podobne informacje. Dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Jeżeli komentujesz nasze materiały za pomocą wbudowanego w stronę systemu komentarzy, posiadamy informacje na temat wskazanej przez Ciebie nazwy użytkownika oraz adres IP komputera, z którego skomentowałeś nasz materiał.

Twoje dane są i będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, natomiast nie są i nie będą profilowane.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Wydawnictwo „Dziennik Policki” Gracjan Broda (dalej zwanym Dziennik Policki) z siedzibą w Policach, przy ul. Piaskowej 102/4.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Dziennik Policki?

Dziennik Policki przetwarza dane osobowe, aby umożliwić swoim użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych.

Komu Dziennik Policki udostępnia dane osobowe?

Dziennik Policki, co do zasady nie udostępnia danych osobowych osobom Trzecim, z wyjątkiem sytuacji, w których Dziennik Policki posiada ku temu podstawę prawną, w tym żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez Dziennik Policki, np. przedsiębiorcy zapewniającemu hosting naszych serwisów.

Jak długo Dziennik Policki przechowuje Twoje dane osobowe?

Dziennik Policki przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez okres niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności i jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa.

Pytania związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Dziennik Policki prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.