Kontra GOŚĆ: Jakub Pisański, zastępca burmistrza Polic

Kolejnym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Jakub Pisański, zastępca burmistrza Polic.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o największą inwestycję w naszym mieście, czyli planowanie i budowę obwodnicy Polic, która w ostatnich miesiącach wywoływały protesty i sprzeciwy mieszkańców.

Ponadto redaktor Gracjan Broda pyta o inwestycję, której nie udało się zrealizować na terenie Leśna Górna. Mowa oczywiście o budowie biokompostowni, na którą aprobaty nie wyrazili zarówno mieszkańcy, jak i radni Rady Miejskiej w Policach.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.