Kontra GOŚĆ: Anna Pawlak, regionalny dyrektor ds. inwestycji Banku Gospodarstwa Krajowego

Kolejnym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Anna Pawlak, regionalny dyrektor ds. inwestycji Banku Gospodarstwa Krajowego oraz kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o znaczenie programów rządowych w kontekście samorządów oraz osób prywatnych. Czy Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych wyrównuje perspektywy inwestycyjne w poszczególnych regionach kraju? Jak na tle samorządów w regionie wypadają gminy powiatu polickiego i sam Powiat Policki?

Ponadto redaktor Gracjan Broda pyta o szczegóły dotyczące pozyskiwania środków na kluczowe inwestycje w regionie, takie jak chociażby obwodnica Polic, na którą Gmina Police otrzymała 245 milionów złotych dofinansowania w ramach Rządowego Programu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.