reklama

reklama
  • Sport
  • Publikacja:

Urząd Marszałkowski dofinansuje zaplecze kontenerowe w Trzebieży

W środę w Urzędzie Miejskim w Policach doszło do podpisania umowy pomiędzy Gminą Police a Urzędem Marszałkowskim na dofinansowanie do budowy zaplecza szatniowo-sanitarnego na terenie Stadionu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Rybackiej w Trzebieży.

Umowę parafował marszałek Olgierd Geblewicz i burmistrz Władysław Diakun / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Marszałkowski przekaże kwotę 100 tysięcy złotych dofinansowania. Kolejne 100 tysięcy złotych pochodzić będzie z budżetu Gminy Police.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zbudujemy zaplecze, które będzie składać się z 10 kontenerów o łącznej powierzchni ponad 100 metrów kwadratowychmówi Władysław Diakun, burmistrz Polic.

Zaplecze szatniowo-sanitarne będzie służyło piłkarzom Rybaka Trzebież, występującym na co dzień w rozgrywkach A klasy.

Rozpoczęły się prace związane z budową nowego zaplecza stadionu w Trzebieży. Składam ogromne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w ten projektnapisał w mediach społecznościowych Tomasz Łapko, prezes Rybaka Trzebież.

Jak poinformował dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach Waldemar Echaust prace mają zakończyć się do końca tygodnia.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.