reklama

reklama
  • Sport
  • Publikacja:

Policki OSiR zaprasza na kolejne warsztaty rolkowe [zapowiedź]

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach zaprasza na kolejne, darmowe warsztaty rolkowe, które odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w hali sportowej przy ul. Traugutta 4 w Policach.

To już drugie warsztaty rolkowe organizowane przez policki OSiR / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W programie warsztatów zaplanowano m.in. podstawy jazdy na rolkach, slalom, jazdę miejską oraz technikę podskoków.

Z warsztatów korzystać mogą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy w zależności od stopnia zaawansowania.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach przygotował dla uczestników warsztatów napoje oraz drobny poczęstunek.

Zwieńczeniem warsztatów rolkowych będzie konkurs z upominkami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach przypomina o obowiązkowym wyposażeniu w postaci: rolek, kasku, oraz kompletu ochraniaczy.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.