reklama
  • Sport
  • Publikacja:

Piłkarze odchodzą, trener zostaje. Zmiany kadrowe w Dumie Skolwina

Świt Szczecin, który w minionym sezonie piłkarskim wywalczył awans do rozgrywek Betclick 2. Ligi oraz sięgnął po Puchar Polski na szczeblu regionalnym, poinformował o pierwszych zmianach kadrowych.

Zmiany kadrowe w drużynie Świtu Szczecin / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z drużyną z północnego Szczecina żegna się siedmiu piłkarzy. Wśród nich znaleźli się: Patryk Paczuk, Filip Balcewicz, Gracjan Goździk, Jędrzej Kujawa, Ernest Hulisz, Przemysław Kędziora oraz Jakub Kuzko.

Każdy z wymienionych zawodników miał swój wydatny wkład w sukcesy osiągnięte w minionym sezonie w lidze oraz w pucharze, które już na zawsze zapiszą się w historii klubu z północnego Szczecina i które nigdy nie zostaną Im zapomniane!czytamy na oficjalnym profilu Świtu Szczecin.

W klubie z północnego Szczecina na kolejny sezon pozostanie architekt sukcesów z minionego sezonu, czyli Piotr Klepczarek. Szkoleniowcem Dumy Skolwina miał interesować się m.in. pierwszoligowy Znicz Pruszków.

Szkoleniowiec będzie kontynuował swoją pracę w północnym Szczecinie i w nowym sezonie poprowadzi zespół Dumy Skolwina w rozgrywkach BetClick 2. Ligi oraz Fortuna Pucharu Polskipotwierdził klub.

Pierwszym rywalem Świtowców w nowym sezonie na szczeblu rozgrywek Betclick 2. Ligi będzie KKS Kalisz. Spotkanie rozegrane zostanie w weekend 20/21 lipca. Tydzień później piłkarze z północnego Szczecina pojadą do Krakowa, gdzie rywalizować będą z miejscowym Hutnikiem.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.