reklama
  • Sport
  • Publikacja:

Gmina Police będzie partnerem Chemika Police

Gmina Police podpisała porozumienie o współpracy z Klubem Piłki Siatkowej Chemik Police.

(od lewej) Magdalena Sosnowska, Krystian Kowalewski, Radosław Anioł, Piotr Kołacki / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszym celem jest podtrzymanie działalności tego klubu i umożliwienie mu przetrwania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zależy nam, aby dalej mógł cieszyć serca policzan swoimi sukcesamipodkreślił burmistrz Polic Krystian Kowalewski.

Jak zaznaczył burmistrz Kowalewski, zabezpieczone są już w budżecie środki na ten cel. O jakiej kwocie mowa? Tego na razie nie zdradzono.

Szczegóły będziemy uzgadniać w późniejszym czasiepoinformował Kowalewski. – Podpiszemy porozumienie, abyśmy razem mogli tę siatkówkę w Policach rozwijaćdodał.

Prezes klubu Radosław Anioł podziękował burmistrzowi Polic za wsparcie dla Klubu Piłki Siatkowej Chemik Police.

Spotkaliśmy się kilka tygodni temu i od razu była wola współpracy ze strony burmistrza Polic. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji, ale myślę, że pierwsza umowa, tak ważna umowa współpracy podpisana z Gminą Police to chyba było najważniejsze, co możemy zrobić, żeby przetrwać. Wracamy do współpracy po wielu, wielu latach i mamy nadzieję integrować lokalną społecznośćpowiedział prezes klubu Radosław Anioł.

Umowę o współpracy podpisano w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Policach.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.