reklama

reklama
  • Sport
  • Publikacja:

Burmistrz Polic docenił osiągnięcie Julii Rudnik

Burmistrz Polic Władysław Diakun docenił osiągnięcie lekkoatletki Julii Rudnik i przyznał jej nagrodę specjalną za brązowy medal, jaki zawodniczka wywalczyła podczas Halowych Mistrzostw Polski w kategorii U18.

Julia Rudnik w towarzystwie mamy odbiera nagrodę od burmistrza Polic Władysława Diakuna / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policzanka startuje w pięcioboju, do którego zalicza się bieg na 60 metrów przez płotki, skok wzwyż, pchnięcie kulą, skok w dal i bieg na 800 metrów.

Zapytana o swoje najmocniejsze i najsłabsze strony Julia przyznała, że zdecydowanie jej mocną stroną są biegi, natomiast nieco gorzej idzie jej pchnięcie kulą.

Zawodniczka podczas spotkania z burmistrzem Polic Władysławem Diakunem zaprezentowała medal oraz nagranie wideo z jej startu w biegu na 800 metrów.

Teraz kolejnym celem Julii Rudnik jest uzyskanie kwalifikacji do udziału w Mistrzostwach Europy.

W spotkaniu uczestniczyli również zastępca burmistrza Polic Damian Walczak oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Policach.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.