reklama
  • Sport
  • Publikacja:

"Boks Przeciw Uzależnieniom" zagościł na trzebieskiej plaży

W sobotę, 8 czerwca na trzebieskiej plaży odbyła się III Charytatywna Gala Boksu Przeciw Uzależnieniom zorganizowana przez BKS Sokół Team oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży.

Na trzebieskiej plaży odbyła się III Charytatywna Gala Boksu Przeciw Uzależnieniom / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bokserski ring ustawiony nieopodal trzebieskiej plaży sprawił, że samo jego umiejscowienie dodała kolorytu całemu wydarzeniu.

Głównym celem wydarzenia była promocja walki z uzależnieniami oraz wspieranie młodzieży, a także promocja boksu olimpijskiego.

Każdy z nas ma jakieś uzależnienie, ale nie każdy potrafi o nim mówićpowiedział tuż przed rozpoczęciem Gali Piotr Sokołowski, organizator wydarzenia.

To już trzecia edycja wydarzenia, podczas którego zgromadzona publiczność mogła obejrzeć kilkanaście pojedynków pięściarskich w różnych kategoriach wiekowych. Gala cieszyła się sporym zainteresowaniem publiczności, która żywiołowo dopingowała zawodników.

Turniej, mimo iż był dedykowany wychowankom Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych oraz Domów Dziecka, to udział w nim mógł wziąć każdy.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.