reklama
  • Sport
  • Publikacja:

150 cyklistów pojechało w 10. Mierzyńskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym

Około 150 cyklistów wzięło udział w 10. Mierzyńskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus.

10. Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy do pokonania mieli dystans 15 kilometrów. Wyruszyli z terenu rekreacyjnego Mierzynianka w Mierzynie w kierunku patio Centrum Handlowego „Ster”.

Podczas przejazdu przez Mierzyn rowerzystom towarzyszył delikatny deszcz.

Po dotarciu na miejsce uczestnicy 10. Mierzyńskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego otrzymali pamiątkowe medale oraz poczęstunek przygotowany przez Centrum Handlowe.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.