reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Władysław Diakun walczy o głosy wyborców i składa nowe deklaracje wyborcze

Dziś w okolicy nowego ronda przy ul. Piłsudskiego w Policach odbył się briefing prasowy kandydata Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI na burmistrza Polic Władysława Diakuna.

(od lewej) Jakub Pisański, Władysław Diakun, Damian Walczak / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Police za oddane głosy w pierwszej turze wyborówpowiedział Władysław Diakun.

Do podziękowań dołączył się również zastępca burmistrza Polic Damian Walczak, który korzystając z okazji, zwrócił się z również apelem do wyborców o ponowne oddanie głosu na walczącego o reelekcję Władysława Diakuna, podczas drugiej tury wyborów. Przekonywał również, że tylko Władysław Diakun ma zdolności koalicyjne zapewniające większość w Radzie Miejskiej.

Burmistrz Diakun jest jedynym kandydatem, który jest w stanie zagwarantować Policom dalszy rozwój. To jest osoba, która ma dobry kontakt z władzami powiatu, władzami regionu w województwie, ma dobry kontakt z rządem i jest w stanie swoje dobre relacje wykorzystać i przełożyć na realny rozwój Gminy i Miasta Policeargumentował Damian Walczak.

Zastępca burmistrza Polic Jakub Pisański złożył z kolei deklarację remontów dróg na kwotę 25 milionów złotych w okresie najbliższego 5-lecia.

Jakub Pisański / zdjęcie: Gracjan Broda

W związku z dodatkowymi wpływami do budżetu z fabryki Polyolefins zamierzamy na przestrzeni najbliższych 5 lat, zaczynając od roku bieżącego przeznaczyć po 5 milionów złotych rocznie na kompleksową modernizację i remonty dróg na terenie gminyzadeklarował Pisański.

Pierwszą z remontowanych dróg ma być ulica Siedlecka, następnie Roweckiego, Okulickiego, Kołłątaja, Mazurską.

Lider Platformy Obywatelskiej w powiecie polickim Janusz Szwyd zadeklarował z kolei pełne poparcie reprezentowanego środowiska politycznego dla kandydata na burmistrza Polic Władysława Diakuna.

Janusz Szwyd / zdjęcie: Gracjan Broda

Jesteśmy konsekwentni w poparciu Władysława Diakuna jako kandydata na burmistrzazadeklarował Janusz Szwyd, przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej. – Jesteśmy zwolennikami ewolucji, a nie rewolucji i uważamy, że takie działanie spowodują bardzo dobrą symbiozę między młodością, energią a doświadczeniem burmistrzadodał Szwyd.

Andrzej Bednarek, które ostatnie dwie kadencje z ramienia Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI sprawował funkcję starosty polickiego, podkreślał dobrą współpracę z burmistrzem Diakunem w zakresie m.in. remontów dróg, uprzątnięcia nielegalnie składowanych odpadów przy ul. Kamiennej w Policach, czy polityki senioralnej.

Andrzej Bednarek / zdjęcie: Gracjan Broda

Nie mam żadnych wątpliwości, że mój kandydat, mój burmistrz, na którym rosłem samorządowo to Władysław Diakun. Wierzę w to, że społeczeństwo polickie da się na to przekonaćtłumaczył Andrzej Bednarek.

Działacze Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI oraz Koalicji Obywatelskiej zaapelowali o oddanie głosu podczas drugiej tury wyborów na Władysława Diakuna.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.