reklama
  • Kultura
  • Publikacja:

Sound Wave Studio Bronx & Hopeer zapraszają na „Tower by night” do Trzebieży [zapowiedź]

W najbliższą sobotę wieża widokowa w Trzebieży oraz pobliska plaża mienić będzie się kolorami. To wszystko w ramach imprezy „Tower by night” organizowanej przez Sound Wave Studio Bronx & Hopeer.

Wieża widokowa w Trzebieży / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zabierzcie ze sobą koce, herbatę i coś na komaryzachęca Artur Kapała, znany pod pseudonimem Dj Bronx.

Sound Wave Studio Bronx & Hopeer organizują kolejne wydarzenie muzyczne, z którego przeprowadzona zostanie transmisja online. Na plenerowej scenie pod wieżą zaprezentują się m.in.: Dj Bronx, Dj Hopeer, Dj Noname, Matt Moratta i Dj Alika.

To doskonała okazja, aby posłuchać muzyki elektronicznej w plenerze, okraszonej elementami świetlnymipodkreśla Dj Bronx.

Na specjalnie ustawionym ekranie pojawią się iluminacje i trójwymiarowej wizualizacje.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 22:00.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.