reklama

Rusza długo wyczekiwany „lifting” ulicy Piłsudskiego

Starostwo Powiatowe w Policach poinformowało, że w najbliższą środę, 26 czerwca wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na ul. Piłsudskiego w Policach na odcinku od ul. Tanowskiej do ulicy Wyszyńskiego, polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego.

Fragment ulicy Piłsudskiego w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zalecane jest korzystanie z wyznaczonego objazdu przez ulicę Siedlecką w Policach.

Wykonawca inwestycji rozpocznie prace modernizacyjne od frezowania nawierzchni jezdni. Następnie ścięte zostaną pobocza, które mają zapewnić prawidłowy spływ wód opadowych.

Ułożenie masy na zimno (slurry seal – przyp. red.), zajmie kilka dni pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych.

Prace remontowe mają zakończyć się do 8 lipca.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.