reklama

Negocjacje w sprawie zawieszenia postanowień Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy?!

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zwróciła się do związków zawodowych działających na terenie Spółki o rozpoczęcie negocjacji w sprawie zawieszenia części postanowień Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy.

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czego dotyczyć mają negocjacje? M.in. zawieszenia wypłaty nagród jubileuszowych, nagrody rocznej, premiowania pracowników, czy obniżenia poziomu odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Czy koszty naprawy finansów Spółek Grupy Azoty Police mają ponieść pracownicy i to głównie produkcyjni? Nie ma na to zgody!czytamy w komunikacie Zarządu Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Związek wskazuje, że więcej korzyści finansowych przyniesie zawieszenie pobierania opłat za znak towarowy przez G.A. Tarnów.

Każdy uczciwy gospodarz naprawę zaczyna od siebie. Do dzisiaj nie przedstawiono nam planu sprzedaży, planu produkcji, właściwie żadnego planu naprawczegoczytamy w dalszej części komunikatu.

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. informuje, że realizacja planu naprawczego wymaga podejmowania niezbędnych działań, zmierzających do poprawy sytuacji finansowej, w tym płynności finansowej Spółki, co będzie się wiązało z podejmowaniem trudnych i niepopularnych, ale koniecznych decyzji.

Spotkanie z Zarządem Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. zaplanowane zostało na 8 lipca.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.