reklama

W Buku świętowali Dzień Dziecka

W niedzielę, 2 czerwca na terenie rekreacyjnym w Buku odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników moc atrakcji / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych uczestników dmuchaną zjeżdżalnię, animacje, zabawy ruchowo-taneczne, konkurencje sportowe oraz przejażdżki motocyklami.

Tradycyjnie już nie mogło zabraknąć malowanie buziek oraz plecenia warkoczyków.

Chciałam życzyć wam wszystkim doskonałej zabawy oraz radości z okazji dnia dzieckażyczyła zebranym uczestnikom Magdalena Zagrodzka, wójt Gminy Dobra.

Dla każdego uczestnika przygotowano również słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej oraz lodów.

Organizatorem wydarzenia był Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej oraz LZS Pionier Buk.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.