reklama

Trans-Net reaguje na filmik opublikowany w mediach społecznościowych

Od kilku dni w mediach społecznościowych krąży filmik, na którym widać samochód asenizacyjny Przedsiębiorstwa Użyteczności Publicznej Trans-Net przy ul. Goleniowskiej w Policach.

Spółka Trans-Net wydała oświadczenie / grafika: Dziennik Policki

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filmik pochodzi z 2022 roku i ma rzekomo ujawniać proceder zrzucania nieczystości ciekłych bezpośrednio do wody. Do sprawy odniósł się dzisiaj Trans-Net.

Film, który został nagrany 2 lata temu, a którego autor zdecydował się na udostępnienie dopiero teraz, przedstawia pracownika świadczącego usługę opróżnienia zbiornika bezodpływowego z lokalu mieszkalnego przy ul. Goleniowskiej 1 w Policach, który zlokalizowany jest w zaroślach za wałem przeciwpowodziowymczytamy w oświadczeniu Przedsiębiorstwa Użyteczności Publicznej Trans-Net.

Spółka tłumaczy, że nie jest to łatwa lokalizacja i wymaga wiele wysiłku ze strony pracownika, a filmik ma pokazywać opróżnianie zbiornika bezodpływowego z lokalu mieszkalnego bezpośrednio do samochodu asenizacyjnego Trans-Netu.

Tych wszystkich z Państwa, którzy mają na względzie nasze wspólne środowisko, chcielibyśmy uspokoić i zapewnić, że działamy dla środowiska, a nie przeciwko niemu. Przestrzegamy obowiązujących norm i zasad prawnych, jak również miejscowych regulaminówzapewnia w swoim oświadczeniu Trans-Net.

Wielu internautów po obejrzeniu nagrania zarzucało Spółce stosowanie nielegalnych i niezgodnych z obowiązującymi przepisami praktyk.

Jeżeli którekolwiek z naszych działań lub usług, jakie świadczymy, wzbudzają Państwa wątpliwości, prosimy o bezpośrednią interwencję w celu ich wyjaśnienia, a nie rozpowszechnianie krzywdzących i nieprawdziwych informacji w sieciinformuje Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Trans-Net.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.