reklama

Nie słabnie zainteresowanie Hobby Horse w Policach

W minioną sobotę odbył się pierwszy wakacyjny trening Hobby Horse organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Policach, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Pierwszy wakacyjny trening Hobby Horse w Policach / zdjęcie: Tomasz Łój

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Treningi Hobby Horse nie tylko dostarczają uczestnikom naszej przygody moc wrażeń, ale też gwarantują doskonałą zabawę z przyjaciółmi lub rodzinąpodkreśla Tomasz Łój z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Uczestnicy mieli okazję wykazać się umiejętnościami pokonywania przeszkód na specjalnie przygotowanym torze.

Kolejny otwarty wakacyjny trening Hobby Horse zaplanowano na 20 lipca.

Powiązany Artykuł:

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na treningi Hobby Horse [zapowiedź]

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.