reklama

Kolorowy Dzień Dziecka z Radą Osiedla nr 6 w Policach

Festiwal Kolorów był główną atrakcją Dnia Dziecka zorganizowanego przez Radę Osiedla nr 6 w Policach na placu im. Ryszarda Tokarczyka w Policach.

Festiwal Kolorów był główną atrakcją Dnia Dziecka na placu im. Ryszarda Tokarczyka / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolorowy proszek sprawił, że była to najbardziej kolorowa impreza tego dnia.

Ponadto dla uczestników przygotowano dmuchany zamek, popcorn oraz watę cukrową, do której już od samego początku wydarzenia ustawiła się długa kolejka.

Członkowie Rady Osiedla rozdawali również dzieciom słodycze, napoje oraz drobne upominki.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.