reklama

Festyn z okazji Dnia Dziecka na placu rekreacyjnym przy ul. Roweckiego [zapowiedź]

Na placu rekreacyjnym przy ul. Roweckiego w Policach zaplanowano pierwszą imprezę. 15 czerwca w godzinach od 11:00 do 15:00 odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Plac rekreacyjny przy ul. Roweckiego w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników atrakcje w postaci: dmuchanych zamków, zawodów sportowych prowadzonych przez Fundację Aktywne Police, a także występów artystycznych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Adasia Orlika, który zmaga się z chorobą genetyczną – dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD).

LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/adam-orlik

Organizatorem wydarzenia jest Rada Osiedla nr 7 w Policach, a współorganizatorami Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik” w Policach, Gmina Police oraz Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Polic Krystian Kowalewski.

Gdzie: plac rekreacyjny przy ul. Roweckiego w Policach
Kiedy: 15 czerwca, w godzinach od 11:00 do 15:00
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.