reklama

Dzień Dziecka „Muszla koncertowa na Wróbla” [zapowiedź]

Rada Osiedla nr 5 w Policach oraz Stowarzyszenie Nowy Wymiar zapraszają na imprezę z okazji Dnia Dziecka „Muszla koncertowa na Wróbla”.

Na imprezę zapraszają Rada Osiedla nr 5 oraz Stowarzyszenie Nowy Wymiar / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na uczestników wydarzenia czekać będą dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, basen z kulkami oraz ogród balonowy.

Nie zabraknie również malowania twarzy, animacji, konkursów z nagrodami oraz słodkiego poczęstunku w postaci waty cukrowej i popcornu.

Dla dzieci wystąpi również Teatr Rozmaitości „Gwitajcie”.

W trakcie festynu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Adasia Orlika, który zmaga się z chorobą genetyczną – dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD).

LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/adam-orlik

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach konkursu „Granty Osiedlowe 2024”.

Gdzie: Dawna Muszla Koncertowa przy ul. Wróblewskiego 13 w Policach
Kiedy: 8 czerwca, w godzinach od 13:00 do 17:00
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.