reklama
  • WOŚP
  • Publikacja:

WOŚP w Jasienicy zagrał już po raz trzydziesty

Dzień przed ogólnopolskim 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pieniądze zbierano podczas Finału w klubie osiedlowym w Jasienicy. To już trzydziesty raz, kiedy WOŚP zagrał w Jasienicy.

Sztab WOŚP w Jasienicy przygotował moc atrakcji / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy przygotował wiele atrakcji i gadżetów do licytacji. Można było licytować m.in. złote serduszko przygotowane przez Salon Jubilerski „Szafir”, biżuterię, książki, gadżety WOŚP, torby podróżne oraz wiele, wiele innych.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, a także zdrapki. Na uczestników czekały również domowe wypieki serwowane przez burmistrza Polic Władysława Diakuna i przewodniczącego Rady Powiatu w Policach, a także Stowarzyszenie Motocyklowe „Sokół”. Była również zupa rybna serwowana przez radnego Artura Echausta.

Swoje umiejętności na parkiecie zaprezentowały tancerki ze Studia Taneczno-Artystycznego Rytmix.

Mottem tegorocznej akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Celem 32. Finału WOŚP jest: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.