reklama
  • WOŚP
  • Publikacja:

WOŚP: Ponad 9,5 tysiąca złotych zebrano podczas Finału WOŚP w Pilchowie

Ponad 9,5 tysiąca złotych zebrali organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej w Pilchowie podczas wydarzenia, które odbyło się w piątek 12 stycznia.

W trakcie imprezy licytowano rozmaite gadżety / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

To jedna z pierwszych o ile nie pierwsza w całym kraju impreza, zorganizowana w ramach 32. Finału WOŚP.

Ponad 8,5 tysiąca złotych zebrano w trakcie wydarzenia, a kolejny 1 000 złotych znalazł się w eSkarbonce. Jak informują organizatorzy, kolejne wpłaty jeszcze wpływają.

Wśród licytowanych przedmiotów nie mogło zabraknąć gadżetów sygnowanych logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przedmiotów przekazanych przez darczyńców oraz tych przekazanych przez instytucje – jak komplet walizek podróżnych podarowanych przez Starostwo Powiatowe w Policach.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całym kraju oraz za granicą odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia. Orkiestra zagra pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.