reklama
  • WOŚP
  • Publikacja:

"Druga Brama Smaku na Deptaku" wsparła 32. Finał WOŚP

W niedzielne południe na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach stanęła II Brama Smaku na Deptaku zorganizowana przez Grzegorza Ufniarza oraz Stowarzyszenie Krok po Kroku Police.

Druga Brama Smaku na Deptaku / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomysł, by zrobić Bramę Smaku na Deptaku i w ten sposób wesprzeć zbiórkę na WOŚP przyszedł niespodziewanie, a do jego realizacji poprosiłem przyjaciółmówi Grzegorz Ufniarz. – Pomyślałem, że aby to wydarzenie było autentyczne, sami musimy przygotować poczęstunek. Dlatego wszystkie ciasta, babeczki, mufinki, bigos i smalec są dziełem współorganizatorów tego wydarzenia. Również ta moja zupa, która stała się takim „gwoździem programu”, jeśli ma być jakąś atrakcją, musi być ugotowana przeze mnietłumaczy Ufniarz.

Wydarzenie zorganizowano w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i podobnie jak przed rokiem serwowano „zupę Grześka”, rozmaite wypieki, bigos, a także pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem. Do inicjatywy przyłączyły się osoby chętne, które przywiozły m.in. babeczki oraz gipsowe serduszka. Akcję wsparli również Policcy Krwiodawcy, Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „Chemik” Police, a także firma Przemko Warzywka.

Z poczęstunku przygotowanego przez organizatorów mogli skorzystać zarówno przechodnie, jak i wolontariusze zbierający pieniądze do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy przyszli, spróbowali oraz wsparli nasze wośpowe puszki. Dzięki Wam wszystko, co przygotowaliśmy, zniknęło w godzinkę. Za rok kolejne smaki, na które już dziś zapraszampodsumował Grzegorz Ufniarz.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.