Flesz Powiatu Polickiego [22.05.2024] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego relacjonujemy zakończenie roku szkolnego maturzystów w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, ostatnią sesję minionej kadencji oraz I sesję nowej kadencji Rady Powiatu w Policach.

Ponadto informujemy o remontach dróg, jakie prowadzi Powiat Policki. To m.in. drogi powiatowe w Stobnie, Bezrzeczu i Kołbaskowie.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.