reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Policki „Skarb” zaprasza na Noc Muzeów [zapowiedź]

Już jutro w sobotę 13 maja odbędzie się Noc Muzeów. Z tej okazji Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „Skarb” zaprasza w swoje progi w godzinach od 17.00 do 23.00.

Powiatowy Dzień Strażaka

na zdjęciu: zbiory Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Polickiej „Skarb”

– Tym razem będziecie mogli bezpłatnie obejrzeć nasze zbiory zgromadzone w dwóch schronach przeciwlotniczych z czasów II wojny światowej. – zachęcają członkowie polickiego „Skarbu”.

Na uczestników Nocy Muzeów czekać będzie również ognisko. Organizatorzy zachęcają, aby zabrać ze sobą prowiant.

Siedziba Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „Skarb” mieści się przy ul. Spółdzielczej 31 w Policach.

Gdzie: Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej "Skarb"
Kiedy: 13 maja 2023 roku, w godzinach od 17.00 do 23.00
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.