reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiatowy Dzień Strażaka [zapowiedź]

W sobotę, 13 maja na terenie sportowo-rekreacyjny przy ul. Sportowej w Dobrej odbędą się obchody Powiatowego Dnia Strażaka. Początek uroczystości o godzinie 14.00.

Powiatowy Dzień Strażaka

na zdjęciu: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach

W trakcie obchodów wręczone zostaną odznaczenia, awanse oraz wyróżnienia zasłużonym strażakom. Tradycyjnie nie zabraknie przemówień władz lokalnych oraz przedstawicieli straży pożarnej.

Organizatorzy przygotowali z tej okazji bogaty program, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W trakcie Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka odbędą się pokazy ratownicze, prezentujące nabyte umiejętności oraz profesjonalizm strażaków. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, będą mieli okazję poznania psów ratowniczych oraz ich rolą podczas prowadzonych akcji ratowniczych.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano pokazy sprzętu oraz wyposażenia strażackiego, a także konkursy i inne atrakcje.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.