reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Pożegnanie lata z Ingą na Jasnych Błoniach w Szczecinie [zapowiedź]

W najbliższą niedzielę, 26 września na Jasnych Błoniach odbędzie się pożegnanie lata z Ingą Niedźwiecką, zmagającą się z chorobą SMA.

– Pożegnajmy lato i zakończmy zbiórkę pieniędzy dla Ingusi – zachęcają organizatorzy.

Festyn odbędzie się w godzinach od 12.00 do 18.00. Organizatorzy przygotowali moc atrakcje oraz mnóstwo pysznych dań. Nie zabraknie pierogów, kopytka z gulaszem lub zasmażaną kapustą, krokiety z barszczem, zupa gulaszowa oraz potrawy serwowane z grilla, a także rozmaite ciasta i inne smakołyki.

– Pomóżmy Indze zamknąć zbiórkę już teraz – apelują przyjaciele.

Wesprzeć Ingusię można, wpłacając bezpośrednio środki pieniężne na konto zbiórki: www.siepomaga.pl/inga-sma.

Pożegnanie lata z Ingą na Jasnych Błoniach

Kiedy: 26 września 2021 roku, godzina 12.00 - 18.00

Gdzie: Jasne Błonia w Szczecinie

Bilety: - wstęp bezpłatny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.