reklama
nekrolog
reklama

Seanse Kinowe: „Gang zwierzaków”, „Zenek” i „Bad Boy” do obejrzenia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował kolejne projekcie filmowe. Tym razem policzanie będą mogli obejrzeć filmy: „Gang zwierzaków”, „Zenek” i „Bad Boy”.

„Bad Boy” to kolejny mocny film Patryka Vegi, który opowiada historię dwóch braci, z których jeden został policjantem, a drugi gangsterem uwikłanym w przynależność do gangu kibicowskiego.

W filmie Patryka Vegi w rolach głównych zobaczymy m.in. Piotra Stramowskiego, Macieja Stuhra i Antoniego Królikowskiego.

Projekcja odbędzie się o godzinie: 20.15

„Zenek” w reżyserii Jana Hryniaka to opowieść o młodym chłopaku z podlaskiej wsi, który realizuje swoje marzenia. Tak naprawdę to biografia Zenona Martyniaka, określanego królem muzyki Disco Polo. W postać tytułowego Zenka wcielają się Jakub Zając i Krzysztof Czeczot.

Projekcja odbędzie się o godzinie: 18.00

Ostatnia propozycja, czyli „Gang zwierzaków” to opowieść o grupie rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, która nie bardzo umie sobie radzić bez swoich opiekunów. Opiekunów, którzy musieli opuścić miasto po tym, jak kontrolę nad nim przejęły zbuntowane roboty.

Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce wszyscy muszą połączyć swoje siły, aby zawalczyć o swoje miasto.

Projekcja odbędzie się o godzinie: 16.00

Seanse Kinowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Kiedy: 3 marca, godzina 16.00, 18.00, 20.15

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - 16/18 złotych | do nabycia w MOK Police

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację