reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Seanse Kinowe: „Gang zwierzaków”, „Zenek” i „Bad Boy” do obejrzenia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował kolejne projekcie filmowe. Tym razem policzanie będą mogli obejrzeć filmy: „Gang zwierzaków”, „Zenek” i „Bad Boy”.

„Bad Boy” to kolejny mocny film Patryka Vegi, który opowiada historię dwóch braci, z których jeden został policjantem, a drugi gangsterem uwikłanym w przynależność do gangu kibicowskiego.

W filmie Patryka Vegi w rolach głównych zobaczymy m.in. Piotra Stramowskiego, Macieja Stuhra i Antoniego Królikowskiego.

Projekcja odbędzie się o godzinie: 20.15

„Zenek” w reżyserii Jana Hryniaka to opowieść o młodym chłopaku z podlaskiej wsi, który realizuje swoje marzenia. Tak naprawdę to biografia Zenona Martyniaka, określanego królem muzyki Disco Polo. W postać tytułowego Zenka wcielają się Jakub Zając i Krzysztof Czeczot.

Projekcja odbędzie się o godzinie: 18.00

Ostatnia propozycja, czyli „Gang zwierzaków” to opowieść o grupie rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, która nie bardzo umie sobie radzić bez swoich opiekunów. Opiekunów, którzy musieli opuścić miasto po tym, jak kontrolę nad nim przejęły zbuntowane roboty.

Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce wszyscy muszą połączyć swoje siły, aby zawalczyć o swoje miasto.

Projekcja odbędzie się o godzinie: 16.00

Seanse Kinowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Kiedy: 3 marca, godzina 16.00, 18.00, 20.15

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - 16/18 złotych | do nabycia w MOK Police

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.