Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 52 961 | Zgonów: 1 821 | Wyzdrowiało: 36 877


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 899 | Zgonów: 23

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 19 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 11 sierpnia 2020 roku, godzina: 10.45 | Kliknij i przeczytaj raport


Seanse Kinowe: „Tajni i fajni”, „Mayday” i „Psy 3. W imię zasad” w polickim MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na seanse kinowe. Na piątek, 17 stycznia przygotowane zostały trzy propozycje.

Najpierw o godzinie 15.00 wyświetlony zostanie film animowany zatytułowany „Tajni i fajni”, którego akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji.

Następnie na godzinę 19.15 zaplanowano seans „Mayday”, w którym występują Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz.

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty.

O godzinie 17.00 i 21.20 widzowie będą mogli obejrzeć trzecią część przygód niepokornego Franza Maurera (Bogusław Linda). „Psy 3. W imię zasad” – to kontynuacja losów byłego funkcjonariusza Milicji, który wychodzi z więzienia i wkracza w nieznaną dotąd sobie nową Polskę. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic?

Obok Bogusława Lindy w filmie zobaczymy m.in. Cezarego Pazurę, Marcina Dorocińskiego czy Jana Frycza.

Seanse Kinowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Kiedy: 17 stycznia, godzina 15.00, 17.00, 19.15, 21.20

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - 16/18 złotych | do nabycia w MOK Police

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda