reklama
reklama

W niedzielę startuje III Mierzyński Rajd Rowerowy

W najbliższą niedzielę w Mierzynie odbędzie się III Mierzyński Rajd Rowerowy, który wyruszy o godzinie 10.00 z terenu sportowo-rekreacyjnego „Mierzynianka”.

– Do udziału w rajdzie zapraszamy całe rodziny, a w sposób szczególny dzieci, które mogą uczestniczyć w rajdzie pod opieką osoby dorosłej – zachęca Paweł Malinowski, organizator rajdu.

Trasa rajdu liczyć będzie kilkanaście kilometrów, jednak jego tempo będzie na poziomie rekreacyjnym, tak aby nawet najmłodsi uczestnicy nie mieli problemów na trasie.

Tradycyjnie już uczestnicy otrzymają kamizelki odblaskowe ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Szczecinie, DGS Poland oraz Asp-Tech. Na mecie rajdu zlokalizowanej przy patio Centrum Handlowego Ster uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale.

– Przygotowaliśmy dla uczestników rajdu grill z kiełbaskami, napoje oraz wiele innych atrakcji. Animatorki będą malowały dzieciom buzie i skręcały fantazyjne baloniki. W patio Centrum Handlowego wolontariusze będą prowadzić zabawy i konkursy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dla uczestników konkursów przygotowano atrakcyjne nagrody – mówi Paweł Malinowski.

Podczas festynu odbędzie się również pogadanka na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, którą poprowadzi Marta Kucharska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Organizatorem III Mierzyńskiego Rajdu Rowerowego jest Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Impreza jest współfinansowana ze środków otrzymanych z Urzędu Gminy w Dobrej.

III Mierzyński Rajd Rowerowy

Kiedy: 30 czerwca, godzina 10.00 (zbiórka o godzinie 9.30)

Gdzie: Kompleks Rekreacyjno-Sportowy "Mierzynianka" w Mierzynie

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację