reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 25 410 | Zgonów: 1 137 | Wyzdrowiało: 12 410


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 553 | Zgonów: 19

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 05 czerwca 2020 roku, godzina: 17:46 | Kliknij i przeczytaj raport

W tygodniu startuje XII Łarpia Sail Festival oraz VIII Regaty Towarzyskie

W najbliższy czwartek rozpocznie się XII edycja Łarpia Sail Festiwal oraz VIII Regaty Towarzyskie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. Dziennik Policki.

W piątkowe popołudnie o godzinie 16.00 nastąpi start do I biegu regatowego dla jachtów na odcinku od kanału w Policach do Trzebieży. Po jego zakończeniu, około godziny 20.00 rozpocznie się koncert szantowy w Sielskiej Osadzie znajdującej się na terenie Gminnego Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży. Na szantowej scenie wystąpi m.in. Roman Roczeń.

Na sobotę na godzinę 11.00 zaplanowany został start do II biegu regatowego, który odbędzie się na odcinku Trzebież – II Brama Torowa – Trzebież. O godzinie 17.00 rozpocznie się konkurs wiedzy o morzu dla młodzieży. O godzinie 18.00 odbędzie się pierwsza część koncertu głównego, a tuż po jej zakończeniu wręczone zostaną nagrody zwycięzcom regat oraz konkursu wiedzy o morzu. Około godziny 20.00 rozpocznie się druga odsłona koncertu głównego. Podczas drugiego dnia Łarpia Sail Festival wystąpią: Stanisław Iwan, Jacek Rdesiński, Jacek Zieliński i zespół Klang.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach oraz UKS Fala Trzebież.

Kiedy: 27-29 czerwca, godzina 16.00

Gdzie: Gminne Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda