Menu

Sylwestrowa Noc z gwiazdami programu Twoja Twarz brzmi znajomo na Jasnych Błoniach w Szczecinie

  • Gracjan Broda

Nie wybierasz się na imprezę Sylwestrową? Chcesz ją spędzić przed telewizorem? Na Jasnych Błoniach w Szczecinie, podczas Nocy Sylwestrowej na specjalnie przygotowanej scenie zagrają gwiazdy najpopularniejszego show muzycznego w Polsce – „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

Agnieszka Twardowska, Maria Tyszkiewicz, Honorata Skarbek oraz Marek Kaliszuk, Mariusz Totoszko czy Michał Rudaś już od godziny 22:00 umilą publiczności wejście w Nowy Rok!

To pierwszy taki przypadek, kiedy producenci programu „Twoja Twarz brzmi znajomo” zdecydowali się zaprezentować formułę show na żywo! Do tej pory powstało 10. edycji programu, a zrealizowany repertuar to już ponad 800 utworów i niezwykłych metamorfoz!

Tej nocy uczestników Sylwestra na Jasnych Błoniach pochłonie wir szampańskiej imprezy! A to za sprawą niezwykłej oprawy multimedialnej, imponującego oświetlenia oraz efektów graficznych, które podkreślą charakter występów.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajął się Kris Adamski, który na co dzień, w „Twoja Twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie i niezwykłą oprawę taneczną. Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce!

Sylwestra w Szczecinie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Początek imprezy o godzinie 21.30.

Kiedy: 31 grudnia 2019 roku, godzina 21.30

Gdzie: Jasne Błonia w Szczecinie

Bilety: - wstęp bezpłatny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały PrasoweZOBACZ TAKŻE:Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją