Menu

To były ferie pełne warsztatów i doskonałej zabawy

  • Gracjan Broda

Warsztaty i projekcje kinowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach uatrakcyjniły tegoroczne ferie zimowe policzanom.

– W sumie utworzonych było 12 grup warsztatowych, w każdej około 25 osób – mówi Aleksandra Słowińska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Pierwszy tydzień ferii upłynął na warsztatach śpiewu z poznanianką Elżbietą Rojek, tańca afro z Magdaleną Prieditis, konstruowania robotów z lego z „małym inżynierem" oraz warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Łoja, który udowodnił, że bardzo ciekawe zdjęcia można wykonać bez użycia aparatu.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty youtuberskie, podczas których powstały ciekawe filmiki, a sami uczestnicy dowiedzieli się jak vlogować i skutecznie promować swoją twórczość w internecie.

– Bardzo kreatywne okazały się warsztaty malarsko-graficzne, hand made, ceramiczne, plastyczne, podczas których powstały małe i jedyne w swoim rodzaju cudeńka – tłumaczy Słowińska.

Drugi tydzień to przede wszystkim zmagania aktorskie podczas warsztatów Pawła Niczewskiego z Teatru Krypta ze Szczecina, pasjonata sztuki impro. Na warsztatach cyrkowych swoimi popisami zachwycał Kamil Małecki. Uczestnicy poprzez doskonałą zabawę uczyli się m.in. żonglerki, kuglarstwa, akrobatyki, chodzenia na szczudłach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan BrodaJeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją