reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Dobre Kino Letnie zainaugurowało w Stolcu. Publiczność obejrzała film „Palm Springs”

W sobotni wieczór na plaży w Stolcu odbył się plenerowy seans kinowy „Dobre Lato Filmowe”, podczas którego wyświetlono film „Palm Springs”.

Dobre Kino Letnie

Udział w wydarzeniu wzięło kilkadziesiąt osób, które sobotni wieczór postanowiło spędzić na wspólnym oglądaniu filmu.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Dobra Platforma, dzięki wsparciu finansowemu w ramach programu Społecznik na lata 2022 – 2024.

Kolejne seanse filmowe zaplanowano na 30 lipca (Bezrzecze), 5 sierpnia (Nowe Warpno), 13 sierpnia (Wołczkowo), 20 sierpnia (Mierzyn), 27 sierpnia (Bezrzecze).

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.