reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Paweł Malinowski zastępcą wójta Gminy Dobra

Radny Gminy Dobra Paweł Malinowski złożył mandat i od 3 czerwca zaczął pełnić funkcję zastępcy wójta Gminy Dobra. Będzie odpowiedzialny za inwestycje, sprawy komunalne, ochronę środowiska i współpracę z organizacjami pozarządowymi.

Paweł Malinowski objął stanowisko zastępca wójt Gminy Dobra / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo dziękuję wójt Gminy Dobra Magdalenie Zagrodzkiej za ogromne zaufanie, jakim mnie obdarzyłanapisał w mediach społecznościowych świeżo upieczony zastępca wójta.

Malinowski zwrócił się również w swoim wpisie do mieszkańców Gminy Dobra.

Od wielu lat działam społecznie, organizując w ramach różnych organizacji pozarządowych wydarzenia służące m.in. mieszkańcom naszej gminy, a od 5 lat działam w samorządzie, podejmując ważne sprawy służące naszej lokalnej społeczności. Mam świadomość, że Wójt jest dla ludzi, a nie odwrotnie, więc zapewniam Państwa, że teraz mając odpowiednie narzędzia i będąc częścią fantastycznego zespołu Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra, będę mógł jeszcze skuteczniej służyć naszej społeczności, zmieniając naszą gminę każdego dnia na bardziej przyjazną mieszkańcomzadeklarował Paweł Malinowski.

Miejsce Pawła Malinowskiego w Radzie Gminy Dobra zajmie Adam Karczmarczuk.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.