reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Magdalena Zagrodzka nowym wójtem gminy Dobra

Magdalena Zagrodzka pokonała w drugiej turze wyborów samorządowych kandydatkę Koalicji Obywatelskiej Joannę Napiwodzką i to właśnie kandydatka Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra obejmie urząd wójta gminy Dobra na najbliższe 5 lat.

Magdalena Zagrodzka pokonała w drugiej turze wyborów Joannę Napiwodzką / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Zagrodzka w drugiej turze wyborów uzyskała 5 478 głosów, co dało jej poparcie na poziomie 64,52%, natomiast jej kontrkandydatka mogła liczyć na 3 013 głosów, czyli 35,48%.

Frekwencja w Gminie Dobra w drugiej turze wyborów wyniosła 42,39%.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.