reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Bartosz Arłukowicz poparł Władysława Diakuna

Dziś przed Targowiskiem Miejskim w Policach odbył się briefing prasowy z udziałem kandydata na burmistrza Polic Władysława Diakuna oraz posła na Sejm RP Bartosza Arłukowicza z Koalicji Obywatelskiej.

Bartosz Arłukowicz poparła Władysława Diakuna / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem tutaj po to, aby wesprzeć Władysława Diakunarozpoczął Bartosz Arłukowicz.

Przypomnijmy, że w drugiej turze wyborów ubiegający się o reelekcję Władysław Diakun będzie mierzył się z Krystianem Kowalewskim.

Wybory lokalne tak naprawdę są najważniejszymi wyborami. Nam chodzi o to, żeby ludzie w Policach decydowali o tym, jak chcą żyć. Żeby te władze lokalne spełniały oczekiwania i marzenia ludzikontynuował Arłukowicz.

Poseł Arłukowicz podkreślał, że dziś jest tutaj w Policach z Władysławem Diakunem, a następnie będzie także z innymi kandydatami w całej Polsce i regionie.

Tutaj w Policach mamy sytuację szczególną. Mamy połączenie młodej energii Damiana Walczaka wiceburmistrza Polic i Władysława Diakuna niezwykle doświadczonego samorządowca i gospodarza miasta. Połączenie tej energii młodości z doświadczeniem Władysława Diakuna tak naprawdę rokuje dobrą przyszłośćprzekonywał Bartosz Arłukowicz, poseł Koalicji Obywatelskiej.

kandydat na burmistrza Polic Władysław Diakun / zdjęcie: Gracjan Broda

Kandydat na burmistrza Polic Władysław Diakun złożył deklarację, że w czerwcu odbędą się Dni Polic.

W tym roku będą Dni Policzapowiedział Diakun.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.