reklama

Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do wypadku na ulicy Tanowskiej, w wyniku którego 29-letni kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala.

Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Według informacji przekazanych przez Policję – kierująca samochodem osobowym jadąc od strony Trzeszczyna, skręcając w kierunku dyskontu na ulicy Tanowskiej, doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym jednośladem.

Siła uderzenia był tak duża, że kask kierującego motocyklem poleciał kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano odpowiednie służby. Droga w obu kierunkach po zdarzeniu przez kilkadziesiąt minut była zamknięta.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.