reklama
  • Kultura
  • Publikacja:

W Dobrej odbyła się jubileuszowa edycja Festiwalu Róż

W minioną niedzielę na terenie rekreacyjnym w Dobrej odbył się już po raz dziesiąty Festiwal Róż.

Ozdobą Festiwalu były barwne stroje z XIX wieku / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie rozpoczęło się od przejścia korowodu Królowej Róż spod Urzędu Gminy w Dobrej w kierunku terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Sportowej w Dobrej.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników pokazy taneczne, koncerty, barwne pokazy florystyczne, kiermasze. Nie brakowało również atrakcji dla najmłodszych uczestników.

Na festiwalowej scenie odbyły się również pokaz mody rodem z XIX wieku.

Z zaproszenia wójt Gminy Dobra Magdaleny Zagrodzkiej i burmistrza Blankensee Stefana Müllera skorzystali m.in. wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski, starosta policki Shivan Fate, członek Zarządu Powiatu w Policach Jacek Fabisiak oraz senator RP Tomasz Grodzki.

Galeria Zdjęć:

X Festiwal Róż w Dobrej [zdjęcia]

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.