reklama
  • Kultura
  • Publikacja:

Pięć Festiwali na 5-lecie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji [zapowiedź]

Zaplanowany na sobotę, 8 czerwca Przecław Festiwal będzie pierwszym, który odbędzie się ramach jubileuszu 5-lecia działalności Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu będzie świętował 5-lecie działalności / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypomnijmy, że już w sobotę na plenerowej scenie wystąpią Bovska, Lanberry i Grzegorzy Hyży. Otwarcie bramek oraz strefy gastronomicznej nastąpi o godzinie 18:00.

Kolejnymi wydarzeniami z festiwalowego pakietu są: Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana w Moczyłach, ogólnopolski konwent fanów azjatyckiej pop kultury Mizukon, spotkanie fanów retrogamingu PixelON oraz tegoroczna nowość – festiwal tańca nowoczesnego Strefa Poza Miastem.

Staramy się, by gmina Kołbaskowo stała się gościnną przestrzenią dla miłośników rozmaitych gatunków kultury. Są to atrakcyjne i ambitne formy, w których każdy może odnaleźć przestrzeń dla siebie. 5-lecie instytucji jest doskonałą okazją, by pokazać nasz potencjał szerszemu gronu odbiorcówmówi Rafał Roguszka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Gdzie kupić bilety?

Bilety dostępne są w sprzedaży w serwisie www.biletomat.pl.

W dniu wydarzenia będzie można je nabyć również w kasie przy wejściu na teren imprezy. Dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańców bilet kosztuje 50 złotych, natomiast dla pozostałych osób – 100 złotych.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.