reklama

Wykonawcy poprawią usterki na obu nowych rondach w Policach

Dziś odbył się przegląd gwarancyjny obu nowych rond wybudowanych w Policach w ramach rozbudowy infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

Udział w przeglądzie gwarancyjnym wzięli przedstawiciele Gminy Police oraz obu wykonawców / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w nim wziął m.in. zastępca burmistrza Polic Grzegorz Ufniarz, naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Policach Krzysztof Kuśnierz orz przedstawiciele wykonawców – firmy Strabag oraz Przedsiębiorstwa Użyteczności Publicznej Trans-Net.

W przypadku inwestycji zlokalizowanej przy ul. Piłsudskiego wykonawca posprząta rondo, ścieżkę rowerową, chodniki, a także usunie zalegający piasek i przeprowadzi pielęgnację zieleni.

Naprawiony zostanie asfalt przy wjeździe w ulicę Wkrzańską oraz przy wyjeździe w kierunku osiedla. Naprawione zostaną również ruchome kostki brukowe i krawężniki w obrębie ronda, zatok autobusowych i na parkingu.

Brak lewoskrętu do posesji zlokalizowanych przy ulicy Piłsudskiego 30-50 był w projekcie i nie można już tego zmienić. Wypracowaliśmy jednak koncepcję jak ułatwić dojazd do tych posesji, a nasza propozycja trafiła do uzgodnienia do Powiatu Polickiego, który jest właścicielem tej drogi. Liczymy, że szybko zaprezentujemy wspomnianą koncepcję mieszkańcomtłumaczy zastępca burmistrza Polic Grzegorz Ufniarz.

W przypadku inwestycji zrealizowanej przez Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Trans-Net przy ul. Siedleckiej wymienione zostaną uszkodzone, ruchome i źle obsadzone płyty chodnikowe oraz usunięte zostaną stare i nieaktualne znaki drogowe. Cały teren ponownie jak w przypadku inwestycji przy ul. Piłsudskiego zostanie pozamiatany.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.