reklama

Czasowa organizacja ruchu na ulicy Cisowej w Policach

Starostwo Powiatowe w Policach poinformowało, że od dnia 10 czerwca od godzin porannych obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu na ulicy Cisowej w Policach.

Koszt realizacji inwestycji to ponad 10 milionów złotych / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na odcinku od ul. Asfaltowej do ul. Dębowej w Policach, zostanie natomiast wprowadzony ruch wahadłowy na ul. Cisowej.

Wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Cisowej i ul. Asfaltowej w Policach, co niewątpliwie spowoduje utrudnienia w ruchu w obrębie ww. skrzyżowania.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Policach – wykonawca ma dołożyć wszelkich starań, aby niezwłocznie zakończyć roboty budowlane na wspomnianym odcinku.

Koszt realizacji inwestycji to ponad 10 milionów złotych.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.