reklama

Wioska "Tipi" gościła dzieci z Uniemyśla

Wioska „Tipi” gościła uczestników imprezy z okazji Dnia Dziecka w Uniemyślu.

Przejażdżki konne były jedną z atrakcji w wiosce "Tipi" / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wioska utrzymana w kulturze indiańskiej okazała się największą atrakcją dla uczestników, którzy sobotę postanowili spędzić w Uniemyślu.

Kolejną atrakcją, która sprawiła najmłodszym dużo uśmiechu, były przejażdżki konne.

Dmuchany zamek, malowanie twarzy, czy bańki mydlane to elementy, których podczas Dnia Dziecka po prostu zabraknąć nie mogło.

Na każdego czekał też poczęstunek z grilla oraz słodkie wypieki.

Dzieci na specjalnie przygotowanej tablicy mogły zostawić kolorowe odciski swoich dłoni, jako pamiątkę z tegorocznej edycji Dnia Dziecka.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.