reklama

Trwają przygotowania do uruchomienia Terenowego Punktu Paszportowego w Policach

Jak potwierdził starosta policki Shivan Fate, pod koniec lipca w Starostwie Powiatowym w Policach uruchomiony zostanie Terenowy Punkt Paszportowy.

Siedziba Starostwa Powiatowego w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecnie trwają przygotowania techniczne do uruchomienia punktu paszportowegopodkreśla starosta policki.

Zapewnienie o możliwości uruchomienia wspomnianego punktu Starostwo Powiatowe w Policach otrzymało od Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.

Przypomnijmy, że inicjatorem uruchomienia Terenowego Punktu Paszportowego w Policach był jeszcze w poprzedniej kadencji radny Rady Miejskiej w Policach, a obecnie przewodniczący tejże Rady – Artur Echaust.

Dziękuję staroście polickiemu Shivanowi Fate za zaangażowanie i podjęcie konkretnych działań. Ważne, żeby dostrzegać kluczowe problemy i razem dążyć do ich rozwiązanianapisał w mediach społecznościowych przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Artur Echaust.

Terenowy Punkt Paszportowy w Policach pozwoli nie tylko składać wnioski o wydanie paszportu, ale także odbierać gotowy już dokument. Korzystać z niego będą mogli mieszkańcy wszystkich czterech gmin z terenu powiatu polickiego bez konieczności udawania się bezpośrednio do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.