reklama

Sołecki Dzień Dziecka w Tanowie

W minioną sobotę w Tanowie odbył się sołecki Dzień Dziecka, którego organizację wsparli: miejscowa szkoła podstawowa, przedszkole publiczne, Koło Gospodyń Wiejskich oraz harcerze.

W Tanowie impreza z okazji Dnia Dziecka organizowana jest corocznie / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy przygotowali występy artystyczne, dmuchany zamek, grę terenową oraz wielkie bańki mydlane. Najmłodsze dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy i kąciku plastycznego.

Dodatkową atrakcją była możliwość zobaczenia samochodu straży miejskiej od wewnątrz, a także możliwość strzelania z replik ASG.

Przygotowano również słodki poczęstunek dla uczestników w postaci popcornu, waty cukrowej i domowej lemoniady.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.