Nagłówek Dziennika Polickiego

Damian Andruszkiewicz zwycięzcą Biegu Niepodległości na dystansie 10 kilometrów

Tomasz Waszczuk ze Szczecina oraz Barbara Pochranowicz z Dębna zostali zwycięzcami II Biegu Niepodległości w Policach na dystansie 5 kilometrów.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Damian Andruszkiewicz ze Stargardu wbiegający na metę Biegu Niepodległości w Policach

Wśród policzan triumfowali Paweł Kuczyński oraz Małgorzata Pożyczka.

Zwycięzcą biegu głównego na dystansie 10 kilometrów został Damian Andruszkiewicz ze Stargardu, który jako jedyny uzyskał czas poniżej 40 minut. Wśród pań triumfowała Paulina Wasielewska z Polic.

Najlepszym policzaninem okazał się Mateusz Apiecionek reprezentujący Grupę Azoty Police.

Do rywalizacji na dystansie 10 kilometrów stanęło ponad 150 zawodniczek i zawodników. Na dystansie o połowę krótszym rywalizowało blisko 120 uczestników.

Partnerem głównym wydarzenia była Grupa Azoty Police. Imprezę wsparła również Gmina Police i Powiat Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.